Jestem z Ciebie dumny – warsztaty dla rodziców 28.11.2020

jestem z ciebie dumnyn
W trakcie warsztatów rodzice zapoznają się z metodą „Jestem z Ciebie dumny”, która wspiera rozwój dzieci i daje narzędzia jak pomoc im w zmianie zachowania. Cykl warsztatów bazuje na filozofii Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i oparty jest o innowacyjną metodę ”Dam Radę!” Ben’a Furman’a. Jest to metoda z powodzeniem stosowana w pracy zarówno z dziećmi od 3 roku życia jak i z nastolatkami. Współpracując z dziećmi zgodnie z modelem „Jestem z Ciebie dumny” rodzice mają szansę pomóc dzieciom w pokonaniu problemów emocjonalnych i behawioralnych, nabywaniu nowych umiejętności oraz wspierać je w budowaniu samooceny.
Warsztaty składają się z 5 spotkań, z których każde trwa 2 godziny. Tematyka warsztatów jest ze sobą powiązana. Na kolejnych spotkaniach można omawiać działanie poszczególnych metod z warsztatów w praktyce, dzielić się wątpliwościami, czy sukcesami. Cały program poszerza wiedzę z zakresu pozytywnych postaw i zachowań osób dorosłych w stosunku do dzieci, a także daje możliwość ćwiczenia zdobytej wiedzy na konkretnych przykładach.
Warsztaty bezpłatne bo dofinansowane – realizowane w ramach projektu Bezpieczny Dom, współfinansowanego ze środków budżetu województwa mazowieckiego.
Zapisy : fundacjastrefapociech@gmail.com
603072071